Sprookjeswandeling nog tot en met 21 september in Kwaremont!
Na een fabelachtige opening van de sprookjeswandeling eind juni, kan je deze nog tot en met 21 september afwandelen!
Op vijf magische stopplaatsen kunnen wandelaars via QR-codes verschillende versies van Andersen-verhalen beluisteren – eentje afgestemd op kleuters, eentje op lagere schoolkinderen en eentje op volwassenen. Elk verhaal is professioneel ingesproken en helemaal aangepast aan de leeftijdsgroep. Zo geniet iedereen op zijn eigen manier van de betovering van Andersen.
En er valt nog meer te beleven: langs het pad duiken acht sprookjesfiguren op die verstopt zitten op kleinere borden. Met een speurformulier in de hand gaan kinderen (én volwassenen) op zoek – een leuke zoektocht boordevol fantasie en verwondering.
Het speurformulier kan je oppikken op het gemeentehuis, in de bib of in het kastje aan de start van de wandeling, of simpelweg digitaal via de website. De bib heeft trouwens een leuk plekje voorzien rond de sprookjes van Andersen mocht je je meer willen verdiepen!
De route is ongeveer 3 km lang en slingert door het idyllische Kwaremont, met start en einde aan het Kwaremontplein (wandelknooppunt 69). Houd er rekening mee dat het pad door gevarieerd terrein loopt (bos, veld, kassei). Een stevige buggy met grote wielen is dus aangeraden voor gezinnen met jonge kinderen.
Meer info? Surf dan even naar kluisbergen.be/sprookjeswandeling
Veel wandel- en sprookjesplezier!